רומן בין הרב לשכנתו היפה או מעשים מגונים בכפיה?

מה שהתחיל כעזרה בשיפוצים הפך לרומן לוהט בין הגבר החרדי לשכנתו היפה. כשבעלה גילה, טענה האישה להגנתה שהרב כפה עצמו עליה. הוא נעצר, אבל הציג למשטרה פלטי שיחות ארוכות שניהלו וטען שמדובר בעלילה. המשטרה החליטה לסגור את התיק

 

רב ממרכז הארץ, אב לילדים קטנים, לא האמין בחלומותיו הגרועים ביותר שימצא את עצמו מככב בפרשת מין עסיסית. הרב בן 30 גר עם משפחתו בשכונה חרדית, כשצמוד אליו גרו בני זוג צעירים, חרדים אף הם.

אדם מתפלל בבית הכנסת
הגיע לשכנתו לתיקונים ונסחף לרומן אסור. אילוסטרציה
צילום: אימג'בנק / Thinkstock

מדי פעם השכנה החרדית היתה מתדפקת על דלתו של הרב בבקשה שיבצע לה תיקונים קטנים בביתה, כמו התקנת מדף, תליית מראה והחלפת מנורה. הרב, שהתלהב משכנתו הצעירה והיפה, לא היסס גם הוא לדפוק על דלת שכנתו ולבקש ממנה מגהץ, שואב אבק או מגב. לדברי הרב, שכנתו נהגה לפתוח לו את ביתה כשהיא לבושה בחלוק, גופיה או מכנס קצר.

עברו הימים, ובין הרב לשכנתו נרקם רומן אסור וחשאי. הביקורים של הרב בבית שכנתו נעשו בתדירות גבוהה יותר ויותר כשהרב מנצל את העובדה שבעלה לא נמצא בבית. לפני כמה חודשים גילה הבעל שאשתו בוגדת בו עם הרב השכן. האשה מיהרה לכחיש ואף טענה שהרב כפה עליה את יחסים וביצע בה מעשים מגונים.

בעל תובע 100 אלף שקל מאשתו שהעלילה עליו שאיים לרצוח אותה

>> כנסו לפורום גירושין במתחם פרקליטי IL

היא הגישה נגדו תלונה במשטרת ראש העין וחוקרי התחנה פתחו בחקירה. הרב נעצר אבל הכחיש את המעשים המיוחסים לו. לטענתו, מדובר בעלילה שרקמה שכנתו כדי להסתיר את הרומן ביניהם. באמצעות עו״ד אורי בר משה פנה הרב לבית המשפט וביקש להוציא צו הרחקה משכנתו האוסר עליה ליצור איתו כל קשר ישיר או עקיף. במקביל, ביקש עורך הדין מהמשטרה לערוך עימות בין הרב לשכנה וכן לבצע לו בדיקת פוליגרף שתוכיח שהוא דובר אמת.

בנוסף, הציג הרב בחקירתו במשטרה פלטי שיחות המצביעים על כך ששכנתו החרדית נהגה להתקשר אליו בשעות הלילה המאוחרות ולנהל איתו שיחות נפש ארוכות. לדבריו, בעת שביצע תיקונים בבית שכנתו היא נהגה להצמד לגופו וללטף אותו מאחור. אחרי שחקרו את שני הצדדים ובחנו את הראיות, הגיעו חוקרי המשטרה למסקנה שאין ראיות שהרב ביצע מעשים מגונים נגד שכנתו והתיק נגדו נסגר.

(כתבה ממומנת)

תגובות  (0 תגובות ב 0 דיונים)

הוסף תגובה