חפשו עורכי דין מובילים בכל תחום

וידאו צ'א עם עורך דין און ליין

מחייג...

מתקשר אל

לא ניתן להתחבר כרגע לצ'אט עם עורך דין זה, אנא נסה/י מאוחר יותר

השאר פרטים לייעוץ

לא מצאת מה שחיפשת?

השאר פרטים ונחזור אליך

עסקאות
מקרקעין

המענה לשאלות בפורום ניתן על ידי עורך דין המתמחה בדיני עסקאות מקרקעין

עסקאות מקרקעין

מנהל הפורום

שאל שאלה בפורום

 • מקרקעין

  מאת:אלכסיי בעלשם
  0
  17/10/17 19:18

  חברה שלי רוצה לקנות דירה ועוד שנתיים אנו הולכים להתחתן , יש לי כבר דירה בבעלותי אם אני ירצה למכור את הדירה שלי אחרי שאנחנו נתחתן אם זה יחשב כי מכירת דירה שנייה וצנתרך לשלם מיסוי ?

 • דירה

  מאת:Saba
  0
  5/10/17 11:14

  דירה שעברה בירושה לפני 40שנה מאז בבעלותי ובטאבו יש 10יורשים ובני יורשים 30במספר

 • מכירת דירה שנתקבלה כ"מתנה"

  מאת:ארתור
  0
  28/09/17 07:16

  שלום רב, כאשר סבתי נפטרה היא הורישה את דירתה לאימי (יש לה דירה אחת בבעלותה שבה היא מתגוררת ) אימי כמובטח לסבתי ישר נתנה את הדירה כ"מתנה" לי. וכעת נכנסו לבעיות ואני מעוניין למכור אותה. רציתי לדעת איזה מגבלות/קנסות/מסים שיכולים להווה מכשול למכירה הזאת? תודה רבה.

 • שיפוץ כניסה בבניין משותף

  מאת:אורית צדיק
  0
  9/08/17 12:08

  אני מעוניינת לשים בלטות בכניסה לדירה שלי ובפרוזדור, השיפוץ על חשבוני. יש 9 דירות..יש לי 7 חתימות של שכנים שהסכימו לשיפוץ. אני צריכה את כל התשעה או שהשבעה מספיקים.? דירה אחת מושכרת האם עלי לקבל אישור מבעל הדירה?,ועוד דיירת שהדירה של עמידר. או שאם יש רוב של חתימות אין צורך בחתימות של שני הדיירים הנוספים?

 • שיפוץ כניסה משותפת על חשבוני

  מאת:אורית
  0
  5/08/17 21:13

  שלום! בעלי החל להניח בלטות בכניסה לדירה. השכנה מלמעלה התלוננה על כך שזה לא בסדר שהוא לא שאל אותה ולכן היא הרסה את הבלטות. למרות ששאר בשכנים הסכימו שאלותי הן? 1. כמה חתימות של השכנים אני אני צריכה כדי להמשיך בעבודה זו כניסה עם 9 דירות. 2. יש לי שכנה שגרה בדירה של עמידר האם היא יכולה לסרב ולא לאפשר את המשך העבודה. או שאני צריכה את אישור עמידר. ומה עם שכנים שמשכירים דירה צריך את אישורם. תודה על תשובתכם