חפשו עורכי דין מובילים בכל תחום

וידאו צ'א עם עורך דין און ליין

מחייג...

מתקשר אל

לא ניתן להתחבר כרגע לצ'אט עם עורך דין זה, אנא נסה/י מאוחר יותר

השאר פרטים לייעוץ

לא מצאת מה שחיפשת?

השאר פרטים ונחזור אליך

עסקאות
מקרקעין

המענה לשאלות בפורום ניתן על ידי עורך דין המתמחה בדיני עסקאות מקרקעין

עסקאות מקרקעין

מנהל הפורום

שאל שאלה בפורום

 • שיפוץ כניסה בבניין משותף

  מאת:אורית צדיק
  0
  9/08/17 12:08

  אני מעוניינת לשים בלטות בכניסה לדירה שלי ובפרוזדור, השיפוץ על חשבוני. יש 9 דירות..יש לי 7 חתימות של שכנים שהסכימו לשיפוץ. אני צריכה את כל התשעה או שהשבעה מספיקים.? דירה אחת מושכרת האם עלי לקבל אישור מבעל הדירה?,ועוד דיירת שהדירה של עמידר. או שאם יש רוב של חתימות אין צורך בחתימות של שני הדיירים הנוספים?

 • שיפוץ כניסה משותפת על חשבוני

  מאת:אורית
  0
  5/08/17 21:13

  שלום! בעלי החל להניח בלטות בכניסה לדירה. השכנה מלמעלה התלוננה על כך שזה לא בסדר שהוא לא שאל אותה ולכן היא הרסה את הבלטות. למרות ששאר בשכנים הסכימו שאלותי הן? 1. כמה חתימות של השכנים אני אני צריכה כדי להמשיך בעבודה זו כניסה עם 9 דירות. 2. יש לי שכנה שגרה בדירה של עמידר האם היא יכולה לסרב ולא לאפשר את המשך העבודה. או שאני צריכה את אישור עמידר. ומה עם שכנים שמשכירים דירה צריך את אישורם. תודה על תשובתכם

 • קניית דירה ללא טאבו

  מאת:זהר
  0
  31/07/17 19:27

  אנו עומדים לקנות דירה שחציה רשומה בטאבו וחציה לא רשום בטאבו אבל יש את כל האישורים של בנייה וכו'. האם יש איזו מניעה מלקנות את הדירה באופן זה? העו"ד שלנו טוען שזה לא נורא וכולם קונים דירה ככה היום..

 • האם חייב לשלם תיווך אם הדירה נמכרה למישהו שראה אותה לפני הסכם התיווך

  מאת:דניאל
  0
  27/07/17 14:01

  שלום הראתי את הדירה עצמאית למישהי שהגיע אלי רק לאחר יומיים חתמתי עם מתווך על בלעדיות לדירה, אחרי שבוע הלקוחה חזרה ומעוניינת לרכוש את הדירה, האם אני חייב בדמי תיווך ? הרי היא ראתה את הדירה לפני שהייתי איתו בהסכם ואני יכול להוכיח את זה .

 • גנבת דירה

  מאת:רן
  0
  17/07/17 23:36

  שלום,סבתא שלי ז״ל היו בבעלותה שלוש נכסים,הראשון הבית הפרטי שלה,השני חנות בחולון,השלישי בית בפרדס כ״ץ,הבית הפרטי והחנות ב סוקולוב הם בבעולותה אבל הבית בפרדס כץ היא פחדה ממס שבח וממס הכנסה אז היא שמה את הבית על שם הבת שלה ובתקווה שלאחר מותה וללא צוואה הבית יחולק שווה בשווה בין 4 אחים ועכשיו סבא איננו כבר 11 שנה וסבתא נפטרה לפני שנה והבת פנתה לשלושת אחיה ואמרה זה הבית שלי זה באמת רשום על שמה מה עושים?????? זאת גנבה וגזל אחים,אנחנו בעצומה של מילחמת ירושה כואבת שהרסה את המשפחה המורחבת והשמחה שלנו