חפשו עורכי דין מובילים בכל תחום

וידאו צ'א עם עורך דין און ליין

מחייג...

מתקשר אל

לא ניתן להתחבר כרגע לצ'אט עם עורך דין זה, אנא נסה/י מאוחר יותר

השאר פרטים לייעוץ

לא מצאת מה שחיפשת?

השאר פרטים ונחזור אליך

עסקאות
מקרקעין

המענה לשאלות בפורום ניתן על ידי עורך דין המתמחה בדיני עסקאות מקרקעין

עסקאות מקרקעין

מנהל הפורום

שאל שאלה בפורום

 • גנבת דירה

  מאת:רן
  0
  17/07/17 23:36

  שלום,סבתא שלי ז״ל היו בבעלותה שלוש נכסים,הראשון הבית הפרטי שלה,השני חנות בחולון,השלישי בית בפרדס כ״ץ,הבית הפרטי והחנות ב סוקולוב הם בבעולותה אבל הבית בפרדס כץ היא פחדה ממס שבח וממס הכנסה אז היא שמה את הבית על שם הבת שלה ובתקווה שלאחר מותה וללא צוואה הבית יחולק שווה בשווה בין 4 אחים ועכשיו סבא איננו כבר 11 שנה וסבתא נפטרה לפני שנה והבת פנתה לשלושת אחיה ואמרה זה הבית שלי זה באמת רשום על שמה מה עושים?????? זאת גנבה וגזל אחים,אנחנו בעצומה של מילחמת ירושה כואבת שהרסה את המשפחה המורחבת והשמחה שלנו

 • פינוי בינוי = מעורבות שמאי

  מאת:אהרון דוידי
  0
  24/06/17 16:22

  בפינוי-בינוי אין היזם מתחשב בהפרשים הגדולים שבין שטחי הדירות הקיימות ומצד שני הוא שולח לדירות שמאי שיתחשב בהשקעות פנים בדירות בלבד, זה נראה לא הגיוני, אבל מבחינה משפטית האם אפשר לדרוש ממנו שהשמי יתייחס גם לשטח הדירה ?

 • רכישת דירה יד שניה

  מאת:רחלי לוי
  0
  20/06/17 12:46

  שלום. אני מעוניינת לרכוש דירה יד 2 בניין בן 20 שנה שהקבלן פשט את הרגל ובית המשפט מינה מפרק. עד 9/2016 ניתן היה למכור וכעת הוסבר לי כי מינהל מקרקעי ישראל לא מוכן לאפשר לרשום הערת אזהרה. לא מבינה בזה אבל לדעתי לא מאפשר כי היתה סחבת בתיק. חייבת לרכוש דירה זו עבור אימי שזקוקה למעלית. אובדת עצות. שאלה נוספת: ממה שהבנתי מהאינטרנט המפרק חייב לעדכן מידי פעם לגבי הטיפול בתיק. למי הוא אמור לדווח? הייתי שמחה לפנות כדי לראות מה בדיוק הבעיה בבניין זה. אשמח עזרה. רחלי

 • עסקת מקרקעין

  מאת:אלון חסן
  0
  19/06/17 10:03

  נחלה במושב.הזכויות הועברו מאימי שנפטרה לאחי הבכור.יש בית קים בנחלה א.ובחלקה ב נרכש קרקע מהמינהל וניבנה בית.מה שמדובר בחלקה ג אחרונה. הובטחה לי חלקה ג מאימי ועל כך יש הסכמה מלאה.בכדי לרכוש אותה מהמנהל האם אחי שהוא בעל הזכויות כיום צריך לרכוש אותה מהמנהל ואחרכך למכור לי אותה?או האם יכל לתת לי מכתב העברת זכויות לחלקה אליי ואז אני יכל לרכוש אותה ישירות מהמינהל?

 • חוזה שכירות

  מאת:שירה
  0
  22/05/17 21:48

  יש בבעלותי דירה שאני משכירה לאיש בשכירות בלתי מוגנת השנה החלטנו לסיים את השכירות. כמה זמן מראש על להודיע לה על כך שאני רוצה לסיים את השכירות ושהיא תפנה את הדיה? שמעתי ששוכר שמסרב להתפנות קשה להוציא ושהחוק פועל לטובתו האם זה נכון ?