חפשו עורכי דין מובילים בכל תחום

וידאו צ'א עם עורך דין און ליין

מחייג...

מתקשר אל

לא ניתן להתחבר כרגע לצ'אט עם עורך דין זה, אנא נסה/י מאוחר יותר

השאר פרטים לייעוץ

לא מצאת מה שחיפשת?

השאר פרטים ונחזור אליך

רשלנות
ברפואת מיילדות, היריון וגניקולוגיה

המענה לשאלות בפורום ניתן על ידי עורך דין המתמחה בדיני רשלנות ברפואת מיילדות, היריון וגניקולוגיה

רשלנות ברפואת מיילדות, היריון וגניקולוגיה

שאל שאלה בפורום

• האם יש סיבה לתביעה

מאת:איילת
    1
    18/02/15 12:42

שלום, הייתי בהיריון שלישי שהתחיל עם בדיקות ראשונית תקינות ולאחר בדיקת דם של חלבון עוברי העבירו אותי לרופא שמומחה להריון בסיכון גבוה וכאשר הגעתי אליו הוא אמר לי שהכל בסדר ושאני לא צריכה להיות במעקב מהרגע שהייתי אצלו ועברתי עוד בדיקות של סקירות מערכות גם מורחבת וגם מכוונת שהייתה מיועדת לראות האם יש משהו חריג לא נמצא כלום אבל מה שקרה הוא שבזמן הזמן חיכיתי שלוש ומשהו שעות כדי שהעובר יתהפך בשביל לראות את הלב ואחרי הזמן הזה הוא התהפך.... בכל מקרה הסיפור נורא ארוך אבל בשורה התחתונה התינוק מת בחודש תשיעי עוד בזמן שהיה אצלי בבטן! הייתי רוצה לדבר עם מישהו ולראות אם יש משהו שאפשר לבדוק לגבי רשלנות. בברכה איילת

• תגובה ל:האם יש סיבה לתביעה

מאת:עו"ד כספי סרור ושות' בתאריך:18/02/15 02:48

איילת שלום, לא ציינת בפנייתך פרטי התקשרות. הינך מוזמנת לשלוח כתובת מייל או ליצור קשר עם משרדנו. בברכה, דורון כספי, עו"ד כספי סרור ושות', עו"ד יגאל אלון 98 תל אביב טלפון: 03-5628883 פקס: 03-5625445 מייל: mail@caspisror.co.il

jQuery.when(SetForumCommentReply(event,jQuery(this))).then(function(){<});a rel="nofollow" class="forum-add-comment-sectionהשתתף בדיון
בחזרה לפורום