חפשו עורכי דין מובילים בכל תחום

וידאו צ'א עם עורך דין און ליין

מחייג...

מתקשר אל

לא ניתן להתחבר כרגע לצ'אט עם עורך דין זה, אנא נסה/י מאוחר יותר

השאר פרטים לייעוץ

לא מצאת מה שחיפשת?

השאר פרטים ונחזור אליך

רשלנות
ברפואת מיילדות, היריון וגניקולוגיה

המענה לשאלות בפורום ניתן על ידי עורך דין המתמחה בדיני רשלנות ברפואת מיילדות, היריון וגניקולוגיה

רשלנות ברפואת מיילדות, היריון וגניקולוגיה

שאל שאלה בפורום

• אחריות בית חולים לתיקון אסתטי

מאת:דנה
    1
    10/03/15 08:24

שלום, לפני כחודשיים וחצי ילדתי, הלידה הייתה רגילה אך הסתיימה עם המון קרעים בנרתיק חלקם רציניים. שהבנתי את חומרת הקרעים ביקשתי שרופא מנוסה יגיע לתפור אותי, נעניתי כי כל הרופאים מנוסים אך בפועל הגיע לתפור אותי מתמחה שהתייעץ עם הרופא הבכיר בכל שלב. לאחר מספר שבועות כשהמקום התאחה התברר לי כי התפירה לא נעשתה כראוי מבחינה אסטית ומראה הנרתיק התשנה לחלוטין. הדבר מפריע לי מאוד ואני עומסת בפני ניתוח על מנת לתקן את המצב. שאלתי האם יש עילה משפטית לדרוש מבית החולים כיסוי הוצאות הניתוח. בתודה מראש, מורן

• תגובה ל:אחריות בית חולים לתיקון אסתטי

מאת:עו"ד כספי סרור ושות' בתאריך:15/03/15 10:39

מורן שלום, קרעים בזמן הלידה הינם אירועים נפוצים הן במהלך לידה שהתנהלה כראוי והן בלידה שלא. לצורך בחינת קיומה של עילת תביעה בגין רשלנות רפואית, במקרה הספציפי שלך, יש להיוועץ במומחה רפואי שיבחן את נאותות ניהול הלידה והתפירה שאחריה. ככל שמדובר בנזק, שהיה בר מניעה והינו צמית, אזי, ייתכן וקמה לך עילת תביעה. נציין כי גם אם המומחה יהיה בדעה שמדובר ברשלנות רפואית, ככל שהנזק שנגרם לך הינו אסתטי בלבד ובר תיקון בניתוח, יש לשקול את כדאיותה הכלכלית של הגשת תביעה, זאת נוכח העלויות הגבוהות הכרוכות בניהול התביעה אל מול הפיצוי הצפוי לך בסופה. בברכה, דניאל סרור, עו"ד כספי סרור ושות' עו"ד יגאל אלון 98 תל אביב טל': 03-5628883 פקס: 03-5625445 מייל: mail@caspisror.co.il

jQuery.when(SetForumCommentReply(event,jQuery(this))).then(function(){<});a rel="nofollow" class="forum-add-comment-sectionהשתתף בדיון
בחזרה לפורום