חפשו עורכי דין מובילים בכל תחום

וידאו צ'א עם עורך דין און ליין

מחייג...

מתקשר אל

לא ניתן להתחבר כרגע לצ'אט עם עורך דין זה, אנא נסה/י מאוחר יותר

השאר פרטים לייעוץ

לא מצאת מה שחיפשת?

השאר פרטים ונחזור אליך

רשלנות
רפואית בניתוח

רשלנות רפואית בניתוח

שאל שאלה בפורום

• ניתוח עיינים בלייזר

מאת:רובין משה
    1
    11/07/15 01:32

שלום רב בשנת 2010 עברתי ניתוח לייזר באסותא אופטיק בתחילה היה הכל בסדר לאחר כמה חודשים היגעתי אילהם ואמרתי להם שהעיניים שורפות לי ואני לא רואה כמו שאחי הניתוח הם בדקו אותי ואמרו לי שזה יעבור אחרי תקופה מסוימת היגעתי אילהם עם עיניים צןרבות ושקשה לי לנהוג בערב העיניים מתמלאות דמעות תשובתם היתה לאחר שבדקו אותי שאין לי כלום הלכתי לרופא עיניים הוא בדק אותי ואמר לי שהראיה שלי לא בסדר שוב פניתי לאסותא בדקו אותי ואמרו לי תשים טיפות עיניים ובסוף הבדיקה נאמר לי שאין בררה לשים משקפים בערב אמרתי לרופא שלא שילמתי סתם בשביל ניתוח חיכיתי תקופה ארוכה והיתיאשתי פניתי שנית לרופא עיניים והוא אמר שיש לי החמרה בראיה ושלח אותי למכון מיוחד לבדיקה מקיפה ואז הוחלט שצריך להשתיל לי עדשות היות ומצבי חמור אני רוצה להיתיעץ איתך אם את מטפלת בנושא הזה

• תגובה ל:ניתוח עיינים בלייזר

מאת:עו"ד גלית קרנר בתאריך:19/07/15 09:20

משה שלום, תשומת ליבך כי תביעות נזיקין מתיישנות כעבור 7 שנים ממועד היווצרות הנזק. משרדנו אכן מטפל במקרים אלו, ואתה מוזמן ליצור עמנו קשר בטלפון: 09-7456535 לצורך תיאום פגישה (ללא עלות).

jQuery.when(SetForumCommentReply(event,jQuery(this))).then(function(){<});a rel="nofollow" class="forum-add-comment-sectionהשתתף בדיון
בחזרה לפורום