חפשו עורכי דין מובילים בכל תחום

וידאו צ'א עם עורך דין און ליין

מחייג...

מתקשר אל

לא ניתן להתחבר כרגע לצ'אט עם עורך דין זה, אנא נסה/י מאוחר יותר

השאר פרטים לייעוץ

לא מצאת מה שחיפשת?

השאר פרטים ונחזור אליך

משרד עו"ד כספי סרור ושות'

כספי סרור ושות' כספי סרור ושות' כספי סרור ושות' כספי סרור ושות' כספי סרור ושות'

כספי סרור ושות'

אזור: כל הארץ, נתניה והשרון, תל אביב והמרכז

כתובת: יגאל אלון 98 קומה 34, תל אביב

טלפון: 03-5628883

פקס: 03-5625445

אימייל: contact@caspisror.co.il

אתר: http://www.caspisror.co.il

תחומי עיסוק

רשלנות בטיפולי הפריה, רשלנות בניתוח פלסטי, רשלנות ברפואת חירום, רשלנות רפואית באבחון, רשלנות רפואית באונקולוגיה, רשלנות רפואית בהריון, רשלנות רפואית בלידה, רשלנות רפואית במיילדות וגניקולוגיה, רשלנות רפואית בניתוח, רשלנות רפואית בקרדיולוגיה

אודות

משרדנו חרט על דגלו ייצוג נפגעי רשלנות רפואית, מתוך מחויבות עמוקה להשגת תוצאה משפטית מיטבית עבור לקוחותינו, והימנעות מהגשת תביעות בלתי ראויות העלולות לפגוע, ללא הצדקה, במערכת הרפואית. אנו מקפידים על נאמנות מוחלטת ללקוחותינו, איכות עבודה מירבית ואתיקה מקצועית גבוהה.

ניסיון ומיומנות רבה נדרשים על מנת לטפל באופן הולם בתיק רשלנות רפואית. הדבר נכון הן לגבי שלב בדיקת קיומה של עילת תביעה, הן לגבי שלב גיבוש והכנת התיק לתביעה, במידה שמתברר כי אכן קיימת עילה, והן לגבי שלב ניהול ההליכים בביהמ"ש.

כמשרד החותר להשגת תוצאה משפטית מיטבית עבור נפגעי רשלנות רפואית, וזאת באמצעות הקפדה על הגשת תביעות מבוססות כדבעי, ברות הוכחה וראויות, אנו רואים את שלב הכנת התיק לקראת תביעה כשלב חשוב מאין כמותו. שלב זה דורש טיפול יסודי ומעמיק, על בסיס ידע וניסיון, בכדי לגבש תביעה סולידית ורצינית, שסיכויי הצלחה גבוהים בצידה.

הכנת מקרה לתביעה דורשת ידע ומיומנות בפעולות שונות, כגון תחקור הולם של הלקוח, השגת חומר רפואי רלוונטי, לרבות חומר שלעתים יש "לחפור" ולהתעקש על מנת להשיגו, התייעצויות עם מומחים רפואיים לגבי הנושאים שיעמדו להכרעה והכנת כתב התביעה לגופו.

בשלב הכנת התיק מקפיד משרדנו, מחד – על עבודה מסודרת ויסודית בהתאם לשיטה קבועה ומובנית המבוססת על ניסיון מצטבר של שנות עבודה ארוכות בתחום, ומאידך – על התייחסות אינדיבידואלית ונפרדת לכל תיק, תוך התחשבות בייחוד העובדתי והמשפטי הטמון בכל מקרה והתאמה של האסטרטגיה ושיטת העבודה לנסיבות המיוחדות.

שכר טרחה נגבה במשרדנו כ"אחוזים מהצלחה" מסך כל הסכום המתקבל בתום ההליך המשפטי. עלויות הכרוכות בבירור קיומה של עילת תביעה וניהול ההליך המשפטי (כגון איסוף חומר רפואי וחוו"ד מומחים) חלות, על פי הדין, על הלקוח ומשולמות על ידו.

שלח פניה לייעוץ

כתבות