חפשו עורכי דין מובילים בכל תחום

וידאו צ'א עם עורך דין און ליין

מחייג...

מתקשר אל

לא ניתן להתחבר כרגע לצ'אט עם עורך דין זה, אנא נסה/י מאוחר יותר

השאר פרטים לייעוץ

לא מצאת מה שחיפשת?

השאר פרטים ונחזור אליך

משרד עו"ד ונוטריון - גיל גולדרייך

עו

עו"ד ונוטריון גיל גולדרייך

אזור: חיפה והצפון, כל הארץ, תל אביב והמרכז

כתובת: חיפה: רובינשטיין 43 א' תל אביב: י.ד. ברקוביץ 4 (מגדל המוזיאון) קומה 5, 34987

טלפון: 1-800-229-444

פקס: 03-7621124

אימייל: gil@gil-law.co.il

אתר: http://www.gil-law.co.il/

תחומי עיסוק

דיני ים, ביטוח לאומי, מחלות מקצוע, שירות קבע בצה"ל, תאונות עבודה, מעצרים מנהליים, נוטריון, משפט חוקתי כללי, עתירות מנהליות, אישורים, אבדן כושר עבודה, ביטוח חיים ובריאות, ביטוח לאומי, ביטוח סיעודי, דיני ביטוח, אובדן כושר עבודה, נזקי גוף, ניידות, נכות כללית, פיצוי לפני תביעה תשלום תכוף, פיצויי גוף, פציעות ילדים, תלמידים וסטודנטים, תאונות אופנוע, תאונות אישיות, תאונות דרכים, תאונות דרכים-נזיקין, תאונות עבודה, תאונות תלמידים, תביעות ביטוח לאומי, תביעות משרד הביטחון, תביעות נפגעי איבה, דיני צבא, ייעוץ וליווי בחקירה, עבירות ביטחון, רשלנות בניתוח פלסטי, רשלנות שיניים פה ולסת, תאונות דרכים

אודות

משרד עורכי דין ונוטריון גיל גולדרייך, הוא משרד עורכי דין המתמחה בנזיקין ומתמקד בתחום נזקי גוף. משרד עורך דין גיל גולדרייך עוסק בייצוג אנשים אשר נפגעו או נפצעו בתאונות ופגיעות שונות. עורכי הדין במשרד מתמחים בנזיקין ובפרט בנזקי גוף. עורכי הדין שמתמחים בתאונות, פציעות, נכויות, חבלות ולכל נזק גוף, שנגרם מסיבות שונות ומגוונות.

תאונות דרכים
נפגעי תאונות דרכים זכאים לקבל פיצוי כספי מחברת הביטוח של הרכב על כל פגיעה שנגרמה להם במהלך תאונת דרכים גם אם אין לנפגע בתאונת דרכים חבלות הנראות לעין כגון שריטות, פצעים, שטפי דם תת עוריים (סימנים כחולים), דימומים, שברים וכו’. יש לציין שגם תלונות על כאבי ראש, כאבי צוואר וכיו"ב, מזכות בפיצוי כספי. מומלץ להיתייעץ עם משרד עורכי דין לתאונות דרכים או להיעזר בעורך דין לתאונת דרכים לצורך הגשת התביעה. לפרטים נוספים לחץ כאן: זכויות נפגעי תאונות דרכים

תאונות עבודה
נפגעי תאונות עבודה או נפגעים ממחלות מקצוע, זכאים לתבוע פיצויים מהמוסד לביטוח לאומי וברוב המקרים גם בתביעה כנגד המעביד וחברת הביטוח של המעביד בתביעת אחריות או בתביעת חבות מעבידים. משרדנו מטפל בשני סוגי התביעות. מומלץ להיעזר בעורך דין לתאונת עבודה לצורך הגשת התביעה .

תאונות תלמידים או תאונות ילדים

כל תלמיד מגיל 6 עד גיל 18 מבוטח בביטוח תאונות אישיות תלמידים. הביטוח תקף גם כשהילד אינו נמצא בבית הספר, במשך 24 שעות ביממה, 365 יום בשנה בארץ ובעולם. במקרים רבים כשתלמיד נפצע ניתן לתבוע בגין תאונת ילד גם גורמים נוספים לרבות תביעה נגד בית הספר, תביעה נגד אגודת הספורט, תביעה נגד העירייה, תביעה נגד משרד החינוך, תביעה נגד תנועת הנוער ועוד.. מומלץ להיעזר בעורך דין לנזיקין לצורף הגשת התביעות.

תביעות פוליו תביעות שיתוק ילדים

על פי חוק הפוליו זכאים נכי הפוליו לקבל מענק חד פעמי שיכול להגיע לסכום על של כ140,000 ש"ח, וכן לגמלה חודשית על סך אלפי שקלים. גימלה זו היא בנוסף לשאר הקיצבאות שמתקבלות מהמוסד לביטוח לאומי לרבות קצבת נכות כללית, קצבה לשירותים מיוחדים וגימלת ניידות. גם נכי פוליו שלקו במחלה בישראל (לפני או אחרי קום המדינה זכאים למענק ולגימלה וגם נכי פוליו שלקו במחלה בחו"ל זכאים לקבל את גימלת נכי פוליו ומענק על פי חוק הפוליו. על הרחבה בנושא תביעות פוליו למי שקיבל את המחלה בישראל לחץ: תביעות פוליו

תביעת ניידות לקבלת גימלת ניידות

גמלת ניידות מביטוח לאומי מעניקה הטבות לנכים שיש להם ליקויים ברגליים המגבילים אותם בניידות. לא כל נכה המוגבל בניידות (ואפילו אם מדובר בפגיעה ברגליו) זכאי לקבל קיצבת ניידות. רק נכים שהליקוי שלהם נכלל ברשימת הליקויים הסגורה שבהסכם הניידות שנחתם בין משרד האוצר ובין המוסד לביטוח לאומי.

תביעת נכי צה"ל – תביעות נגד משרד הביטחון
חיילים (לרבות חיילי מילואים), שוטרים, אנשי שירות בתי הסוהר ומתנדבים במשמר האזרחי זכאים להגיש תביעה נגד משרד הביטחון בגין מחלות או פציעות שנגרמו להם עקב שירותם הצבאי ובתקופת שירותם הצבאי. בדרך כלל מומלץ להיעזר בעורך דין המתמחה במשרד הביטחון או עורך דין לנכי צהל.

תביעות ביטוח לאומי – תביעות נגד המוסד לביטוח לאומי
במרבית תביעות הנזיקין, מעורב גם המוסד לביטוח לאומי. התביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי מהוות במרבית תביעת הנזיקין כתביעות הבסיס של התביעה. לכן, יש צורך להתמחות ולהתמקצע בכל התביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי. התוצאות של התביעות כנגד המוסד לביטוח לאומי שזורות וחופפות לתביעות הנזיקין השונות. בכל פציעה או תביעה, המוסד לביטוח לאומי הוא כמעט הגוף הראשון נגדו מגישים תביעה או דרישה. בחלק לא מבוטל מהמקרים התובעים עושים זאת ללא ייצוג של עורך דין לביטוח לאומי, ומאוחר יותר מתעוררות בעיות שלא תמיד ניתן לתקן. לכן מומלץ תמיד לפנות למשרד עורכי דין לביטוח לאומי או לפחות לעורך דין ביטוח לאומי, על מנת שהתביעה כנגד המוסד לביטוח לאומי לא תסתבך.

תביעות נזיקין
דיני הנזיקין הוא תחום רחב ומסובך וכולל בתוכו גם נזקי גוף וגם נזקי רכוש. משרדנו עוסק אך ורק בתביעות נזיקין בתחום נזקי הגוף. חשוב לציין שלכל תביעת נזיקין יש הרבה מאוד היבטים ולמעשה כל שאר הנושאים והתחומים המופעים בעמוד זה הם תתי נושאים בתחום הנזיקין. תביעות הנזיקין בדרך כלל מתבססות ומסתמכות על פקודת הנזיקין והנושא המרכזי שבו עוסקת פקודת הנזיקין היא הוכחת עוולת הרשלנות. כדי לבסס ולהוכיח את עוולת הרשלנות יש לפנות למשרד עורכי דין לנזיקין או לפחות לעורך דין נזיקין עצמאי שידע לבנות ולתכנן את תיק הנזיקין. עורכי דין נזיקין או עורכי דין שמתמכים בתחום הנזיקין חייבים להיות מעורבים בתיק כבר מיומו הראשון והכוונה לייעוץ והכוונה בכל המישורים – גם בתביעה כנגד חברת הביטוח של המזיק וגם בתביעה כנגד המוסד לביטוח לאומי.

רשלנויות רפואיות
בשנים האחרונות מטופלים בבתי חולים, אינם מוכנים יותר להבליג על טיפול רפואי רשלני שקיבלו במערכת הרפואית. במקרים רבים אותם מטופלים או בני משפחותיהם זכאים לפיצוי שניתן לקבל אותו באמצעות תביעת רשלנות רפואית. בתביעות אלה יש להיעזר לרשלנות רפואיתבעורך דין – עורך דין שמתמחה ברשלנויות רפואיות. לפרטים נוספים ולהרחבה בנושא תביעות רשלנות רפואית, יש לפנות למאמר וללחוץ: זכויות נפגעי רשלנות רפואית

תביעות פעולות איבה
רבים מהנפגעים בפעולות איבה, אינם ערים לזכאותם לקבלת תמיכה ופיצויים מהמוסד לביטוח לאומי, הן עבור תקופת אי הכושר לעבוד בסמוך למועד אירוע פעולת האיבה והן עבור תקופה מאוחרת יותר. במידה והנפגעים בגין פעולת האיבה נותרו נכים (לרבות נכות נפשית), הם עשויים להיות מוכרים על ידי הענף לנפגעי פעולות איבה במוסד לביטוח לאומי כנכי פעולות איבה, הכרה כנכה פעולות איבה תזכה אות הנכה בפיצוי כספי משמעותי. מומלץ להיעזר בעורך דין לפעולות איבה או עורך דין שמתמחה בביטוח לאומי לצורך מימוש הזכיותות להרחבה בנושא תביעות נפגיע טרור או פעולות איבה.

תביעות סיעוד
תביעת סיעוד ניתן להגיש נגד המוסד לביטוח לאומי לפי חוק ביטוח סיעוד, ובמקרים רבים ניתן להגיש תביעת סיעוד כנגד חברות הביטוח על פי פוליסת ביטוח סיעוד. לצורך תביעות אלה, כדאי להיעזר בעןרך דין מתמחה לסיעוד. במשרדנו ניתן למצוא עורכי דין המתמחים בתביעות סיעוד וכן עורך דין לחוק הסיעוד.

תאונות על אוניות וכלי שייט אחרים או תאונות בים

מעמדם המשפטי של נפגעים אשר נפגעו על כלי שיט שונה ברוב המקרים ממעמדם של נפגעים שנפגעו על היבשה. תהליך הייצוג של הנפגעים מורכב משני סוגי מיומנויות:

א. היכולת של עורך הדין לעצור את כלי השיט בחופי ישראל עד לקבלת ערבות מתאימה.
ב. היכולת להתמודד משפטית בכל מה שקשור לנזקי הגוף שנגרמו לנפגע.

משרדנו מנתח ומנהל את תיקי הלקוחות במס' מישורים הן במישור הכלכלי והן במישור המשפטי. כשמתעורר הצורך אנו נעזרים במשרד חקירות וזאת על מנת לבסס את טענות התביעה ועל מנת שנוכל לבסס יתרון נוסף על הנתבעים (חברות הביטוח).

 

שלח פניה לייעוץ

כתבות